• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •   02126107031,09372495100
  • 09191212355

aid-plus

بالش نیک آسا

 

 

lطبق تحقیقات متعدد در زمینه وضعیت بدن بر آورد شده که در ۷۵ تا ٨٠٪ از مردم با برخی از ناهنجاریهای بدنی روبرو هستند.

lدر صورتی که افراد بتوانند تمام قسمتهای بدن خود اعم از سروگردن، شانه ها، لگن و ستون فقرات را در جایگاه اصلی خود قرار دهند علاوه کسب حالتی زیبا، میزان کشش و فشار وارده بر بدن را به حداقل ممکن رسانیده وکارایی و توانمندیهای خود را به حداکثر می رسانند.

این بالش تنها برای استفاده افرادی نیست که به درد گردن یا ستون فقرات و غیره مبتلا هستند، بلکه برای کسانی که به سلامت خود و خانواده خود اهمیت می دهند و می‌خواهند از ابتلا به اینناراحتی‌ها پیشگیری نمایند مناسب می باشد.  این بالش‌ها علاوه بر استفاده طبی، موجب آسودگی و آرامش و رفع خستگی نیزمی‌شوند. تصویر مقابل مقدار فشار بر ماهیچه‌ها و عضلات گردن، شانه‌ها و کمر در هنگام استفاده از این بالش‌ را نشان می‌دهد. شکل بالش در فرم و میزان فشار به مهره‌های گردن و ستون فقرات و انحنای آن نقش مهمی دارد. استفاده از بالش نامناسب باعث می‌شود سر وضعیت مناسبی نسبت به بدن نداشته باشد و کشیدگی و فشار زیادی به مهره‌ها وارد شود. این وضعیت منجربه کوفتگی و گرفتگی عضلات شانه و گردن، ، سر درد و احساس خستگی به هنگام بیداری می‌شود. بالش‌ های نیک آسا با قرار دادن سر و گردن در وضعیت مناسب باعث رفع چنین مشکلاتی شده باعث میشود تا ما از انرژی و شادابی  و سلامتی لازم برخوردار شویم.

راه حلی غیرتهاجمی و خانگی

برای بهبود دردهای گردنی و عوارض ناشی از آن در دست‌ها و شانه ها و زانوها

 

اطلاعات بیشتر در مورد شانه ،گردن و ستون فقرات

سبک زندگی خطرناک برای گردن و شانه

ابتدا باید ببینیم فرد قثط در هنگام انجام کار درد دارد یا در هنگام استراحت هم درد را احساس میکند. حالت بدتر این است که فرد با دست زدن به نقاط ماشه‌ای دچار دردهای شدید می‌شود. که این نشان میدهد مشکل حادتر است. حالت پیشرفته تر این است که تغییراتی در سطح استخوانی ایجاد می‌شود. 

فشار، روی عصب خارج‌شونده از نخاع

اگر فشار، روی عصب خارج‌شونده از نخاع نباشد، هیچ وقت پایین‌تر از محل اتصال عضله که دلتوئید نام دارد نمی‌آید.

وقتی کسی ؟ یعنی اینکه کانال نخاع تنگ شده که نیاز به جراحی دارد. متأسفانه، بعد از یک مدت فرد به آن عادت می‌کند و عصب قلاف میلین خودش را ترمیم و تقویت می‌کند در حالی که از داخل آسیب‌ می‌بیند که با چند جلسه فیزیوتراپی کردن و کنار گذاشتن دوباره درد بر می‌گردد و پیشرفت می‌کند..

مدل گارنت

   این بالش مناسب افرادی است که دچار دردهای گردن وستون فقرات می باشند و در جهت رفع وبهبود آن می تواتتد ساعاتی از شبانه روزاین بالش را استفاده نمایند تا زمانیکه بتوانند از بالشهای معمولی استفاده نمایند.

مدل اوپال بزرگ

 این بالش مناسب خواب شبانه روزی بوده و جایگزین مناسبی برای بالشهای معمولی است، زیرا قوس و انحنای طراحی شده در این بالش با انحنای گردن و فاصله شانه تا گردن تناسب دارد. از این بالش در دو جهت "عمودی و افقی" میتوان استفاده کرد.

مدل اوپال کوچک

 

این بالش استوانه ای کوچک برای افرادی که به علت مشکلات انحنای نامناسب گردن به سختی می توانند بر روی بالشهای معمولی بخوابند مناسب می باشد.

راه های تماس با ما

آدرس ایمیل  :info@nickasa.com

شماره تماس: 02126107031

09191212355, 09372495100 :فروش و پشتیبانی 

   آدرس : خیابان نیاوران - انتهای خیابان پورابتهاج -اول شهید محمود قیدی - پلاک ۶۷ - واحد ۱ 

آیا این بالش مناسب خواب ...

اقلام کالاهای تولید شده در صفحه اصلی سایت موجود می باشد. جهت مشاهده به منوی محصولات رفته یا به پایین تر بروید

درباره نیک آسا

گروه درمانی Aidplus  از سال 1389 کار خود را در با مطالعه وتحقیق در زمینه ستون فقرات ودرجهت بهبود دردهای شانه  و گردن آغاز کرده است و با بررسی های پیگیر وهمراهی متخصصان مغز و اعصاب، ارتوپدی وفیزیوتراپی و طب فیزیک اقدام به طراحی وتولید بالش های طبی ودرمانی کرده است.
این بالشها با نام نیک آسا در بازار عرضه شده وبفروش میرسد.
نیک آسا در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان  اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک nickasa نموده است.
اقلام کالاهای تولید شده در صفحه اصلی سایت موجود می باشد.

نام محصولات :

  • نوبل
  • گارنت
  • هاوین
  • اوپال بزرگ
  • اوپال کوچک

راه های تماس

آدرس ایمیل  :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

۰۲۱- شماره تماس :  و۲۶۱۰۷۰۳۱

۰۹۱۹۱۲۱ ۲۳۵۵

آدرس : خیابان نیاوران-انتهای پورابتهاج-اول شهید محمود قیدی- پلاک ۶۷- واحد ۱

گفتگوی زنده