• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 03142 228 021

aid-plus

چرا از بالش نیک آسا استفاده کنم ؟

این بالش تنها برای استفاده از افرادی نیست که به درد گردن یا ستون فقرات و غیره مبتلا هستند، بلکه همچنین برای کسانی است که به سلامت خود و خانواده خود اهمیت داده، می‌خواهند از ابتلا به این ناراحتی‌ها پیشگیری نمایند. این بالش‌ها تنها استفاده طبی نداشته و موجب آسودگی و آرامش و رفع خستگی برای همه مصرف کنندگان می‌شوند. تصویر مقابل مقدار فشار بر ماهیچه‌ها و عضلات گردن، شانه‌ها و کمر را در هنگام استفاده از این بالش‌ را نشان می‌دهد. بالش در شکل و میزان فشار به مهره‌های گردن و ستون فقرات و انحنای آن نقش مهمی دارد. استفاده از بالش نامناسب باعث می‌شود سر وضعیت مناسبی نسبت به بدن نداشته باشد و کشیدگی و فشار زیادی به مهره‌ها وارد شود. این وضعیت به کوفتگی و گرفتگی عضلات شانه و گردن، ، سر درد و احساس خستگی به هنگام بیداری می‌شود.بالش‌ های هوشماین بالش ند با رفع چنین مشکلاتی باعث می‌شود تا با قرار گرفتن در وضعیت مناسب از انرژی و شادابی لازم برخوردار شویم.

راه حلی غیرتهاجمی و خانگی

برای بهبود دردهای گردنی و عوارض ناشی از آن در دست‌ها و شانه ها و زانوها

 

اطلاعات بیشتر در مورد شانه ،گردن و ستون فقرات

سبک زندگی خطرناک برای گردن و شانه

باید ببینیم فرد در هنگام شغل درد دارد یا در هنگام استراحت هم همینطور است. حالت بدتر این است که فرد با دست زدن به نقاط ماشه‌ای دچار درد می‌شود. که این مشکل حادتر است. حالتی دیگر این است که تغییراتی در سطح استخوانی ایجاد می‌شود. راه حل این مشکلات حل تعادل با جاذبه زمین است. بایدعضلاتی که ضعیف شده‌اند را به سمت تقویت پیش‌ببریم.

فشار، روی عصب خارج‌شونده از نخاع

اگر فشار، روی عصب خارج‌شونده از نخاع نباشد، هیچ وقت پایین‌تر از محل اتصال عضله که دلتوئید نام دارد نمی‌آید.

وقتی کسی ؟ یعنی اینکه کانال نخاع تنگ شده که نیاز به جراحی دارد. متأسفانه، بعد از یک مدت فرد به آن عادت می‌کند و عصب قلاف میلین خودش را ترمیم و تقویت می‌کند در حالی که از داخل آسیب‌ می‌بیند که با چند جلسه فیزیوتراپی کردن و کنار گذاشتن دوباره درد بر می‌گردد و پیشرفت می‌کند..

Pb

   این بالش مناسب افرادی است که دچار دردهای گردن وستون فقرات می باشند و در جهت رفع وبهبود آن می تواتتد ساعاتی از شبانه روزاین بالش را استفاده نمایند تا زمانیکه بتوانند از بالشهای معمولی استفاده نمایند.

PL

PL

این بالش مناسب خواب شبانه روزی بوده وجایگزین مناسبی برای بالشهای معمولی است زیرا ق.س وانحنای طداحی شده در این بالش با انحنای گردن وفاطله شانه تا گردن مناسب است

P1

P1

این بالش استوانه ای کوچک برای افرادی که به علت مشکلات انحنای نامناسب گردن به سختی می توانند بر روی بالشهای مغمولی بخوابند مناسب می باشد.

راه های تماس با ما

آدرس ایمیل  :info@nickasa.com

شماره تماس : 22803142-۰۲۱

آدرس : خیابان فرمانیه- خیابان کامرانیه شمالی- خیابان شیبانی- کوچه کامران- بن بست توانگر- پلاک 5

آیا این بالش مناسب خواب ...

آمار سایت

وب مستر حمید شریعتی

اقلام کالاهای تولید شده در صفحه اصلی سایت موجود می باشد. جهت مشاهده به منوی محصولات رفته یا به پایین تر بروید

درباره نیک آسا

گروه درمانی Aidplus  از سال 1389 کار خود را در با مطالعه وتحقیق در زمینه ستون فقرات ودرجهت بهبود دردهای پشت وگردنی آغاز کرده است و با بررسی های پیگیر وهمراهی متخصصان ارتوپدی وفیزیوتراپی به طراحی وتولید بالش های طبی ودرمانی رسیده است.
این بالشها با نام نیک آسا در بازار عرضه شده وبفروش میرسد.
نیک آسا در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان  اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک nickasa نموده است.
اقلام کالاهای اولید شده در صفحه اصلی سایت موجود می باشد.

محصولات :

  • PS
  • PB
  • PL
  • P1
  • P2
  • P3
  • P4

راه های تماس

آدرس ایمیل  :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس : 22803142-۰۲۱

آدرس : خیابان فرمانیه- خیابان کامرانیه شمالی- خیابان شیبانی- کوچه کامران- بن بست توانگر- پلاک

گفتگوی زنده

گفتگوی زنده

به زودی